Yhteystiedot

Tipitek Oy on täyden palvelun talotekniikka-yhtiö Turussa.
Tarjoamme alan parhaimmat laitteet ja toteutuksen yritys- ja yksityisasiakkaille. Ota yhteyttä!

Tipitek Oy

Jonkankatu 2, 20360 Turku

Toimisto, laskutus

020 734 4000
toimisto@tipitek.fi

Aukioloajat

Myymälä:
MA-PE 9-17

Varasto & asennus:
MA-PE 7-17

Muina aikoina sovitusti

Henkilöstö

Lämmitysjärjestelmät, Jäspi LTO

Niko Lappalainen
Energiatekniikan insinööri
niko@tipitek.fi
0400 164 720

Myynti - Kuluttaja-asiakkaat

Timo Piivek
timo@tipitek.fi
040 021 2507

Juha Huila
juha@tipitek.fi
040 7664471
(Turun itäinen puoli)

Työnjohto, lämpöpumppujen asennus ja huolto

Kalle Jaakola-Siimes
kalle@tipitek.fi
040 682 8630

Sähkötyöt

Kalle Jaakola-Siimes
kalle@tipitek.fi
0406828630

Aurinkosähkön asiantuntija

Sähköasentajat

Ville-Valtteri Juntunen
ville.j@tipitek.fi
040 1579936

Laskutus, varasto, yleiset asiat

Hallinto

 

Tarjoukset

Tutustu kaikkiin ajankohtaisiin tarjouksiimme.

Katso tarjouksemme »

Rahoitus

Kätevä ja edullinen rahoitus jopa 40 000€ saakka.

Tutustu rahoitukseen »

Myymälä

Palvelemme ma–pe 9–17. Muina aikoina sopimuksen mukaan.

Yhteystiedot »

Tipitek Facebookissa

Sivukartta